KD Jana Gilchrist

Jana Gilchrist

 Jmenuji se Jana Gilchrist a vystupuji pod názvem Galerie na drátku.

 JSEM ŘEMESLNÍK A RUKODĚLEC. Z ČERNÉHO DRÁTU VYRÁBÍM DRÁTOVANÉ DEKORACE PRO DŮM ČI BYT.

 Originální a ručně vyráběné drátované dekorace – např. lapače snů, andělé s křišťálem, okřídlené klíče „Andělé Klíčnici“, vážky, motýli a ptáčci ze starých knoflíků, drátované mísy nebo koše na stůl a mnoho dalšího. Mým přáním je vám pomoci si zkrášlit váš interiér a cítit se v něm uvolněně a pohodlně. Černý drát mi před lety učaroval díky jeho tvárnosti, flexibilitě, pevnosti a tím, že se z něj dá vykouzlit cokoliv. Když se navíc skloubí ještě s jiným materiálem, získá tak výrobek přidanou estetickou hodnotu. Drátované výrobky jsou perfektním řešením, jak originálně oživíte a vyladíte svůj dům nebo byt.

 Řemeslu se věnuji již 14 let. Své výrobky jsem vystavovala např. na řemeslné výstavě Ta umí to a ten zas tohle v roce 2016 a na výstavě řemesel Ten umí to a ta zas tohle v roce 2021, obě se konaly na zámku Vlašim.

Pravidelně se účastním prodejních akcí: Podblanický kreativní jarmark ve Vlašimi, Květinový den v Sázavě, Jablkobraní a Velikonoční jarmark ve Vlašimi nebo na berounských Hrnčířských a řemeslných trzích atd. Moje tvorba dělá radost i mimo ČR, např. v Holandsku, v Japonsku, v Austrálii nebo ve Španělsku.

info@galerienadratku.cz

737 844 977

http://www.galerienadratku.cz

Ukázka tvorby