KD Dana Gajdová

Dana Gajdová

Jmenuji se Dana Gajdová, přátelé mě nazývají Danita, a vypadá to, že jsem doživotní učitelka, a to nejen španělštiny, angličtiny a češtiny pro cizince. Na Facebooku i Instagramu mě najdete jako Dañita Isleñita / danita_islenita, anebo pod firemním profilem ValMezAc, na FB mám nově i profil Joyas Danita.

Momentálně žiju a pracuju (= učím aj) na Ibize, neboť slunce, moře a cestování jsou mojí další vášní.

K tvoření a výtvarnému vyjadřování jsem tíhla odmalička – moje milovaná babička – švadlena – mě naučila šít a koupila mi můj první šicí stroj, moje od 1.třídy ZŠ i současná nejlepší kamarádka měla “vytapetovaný” pokojíček mými kresbami tužkou, které se bohužel z doby, kdy jsme žili bez mobilů a internetu, nezachovaly. Rodiče mě nicméně v mém „uměleckém” nadšení nepodporovali, tak jsem se k tvoření dostala přirozeným vývojem, zejména díky setkáním s těmi „správnými” lidmi, kteří mi nutně (hurá!) vstoupili do života.

A tak jsem potkala Šárku (a později Domču) Rooyu, která mě pochopitelně dovedla k Aničce, ke skupině Magické drátování a postupně do Klubu, ve kterém jsem se uhnízdila doufám navždy…; a tím pádem k dalším lidem, bez kterých si už svůj život dnes nedokážu představit. Ti všichni mě naučili drátovat a milovat kameny, a tak jsem tady.

dana.gajdova@seznam.cz

+420 777 687 922