KD Lucie Kudrnová

Lucie Kudrnová

Jmenuji se Lucka Kudrnová a mým koníčkem je již řadu let zabývat se různými výtvarnými technikami pro výrobu šperků (začínala jsem paličkováním, pak jsem řadu let tvořila šperky z polymerové hmoty a v posledním době mě hodně zaujalo korálkování a drátování.
Drátování se věnuji zhruba 3 roky a jsem členem skupiny Magické drátování a Klubu drátování s Monsterance, obojího pod vedením výborné lektorky Aničky Benešové, od které jsem se naučila za tu dobu spoustu věcí od naprostých základů drátování až po složitější projekty. Kurzy Aničky s báječnou tvořivou atmosférou jsou mi velkou inspirací a zdrojem objevování tajů tohoto řemesla i úžasnou zkušeností ve skupině spřízněných lidí sdílejících svoje nápady, myšlenky a dovednosti.
Kromě vlastní tvorby organizuji výtvarné dílničky pro děti kolegů, kde pro ně vymýšlím jednoduché projekty z různých materiálů, které si mohou vyzkoušet. Jedná se o tvorbu z drátků, korálků a různé kombinované techniky – projekty z chlupatých drátků, brček, kolíčků, textilních materiálů, z papíru atd.

kudrnova@gmail.com

www.lucky-sperky.webnode.cz